Kvalitāte

Mākslīgā āda

Audumi

 

      PUPU MAISS savus sēžammaisus šūdina tikai no rūpīgi pārbaudītiem materiāliem. Tie ir biezi un izturīgi, lai sēžammaiss kalpotu ilgi un uzticami, priecējot ar savu ērtumu gan lielus, gan mazus.
PUPU MAISS sēžammaisi vai tautā saukti pufi tiek šūdināti no kvalitatīvas un izturīgas mākslīgās ādas, jeb ekoādas, kā arī no bieza mēbeļu auduma.

Dubultās vīles

Vīles

 

      Katra sēžammaisu vīle tiek šūta dubultā, gluži kā džinsu apģērbam. Šūšanai izmantojam izturīgus poliestera diegus, īpaši piemērotus mākslīgajai ādas un mēbeļu audumam.

Arejais-apvalks

Ārējais apvalks

 

                   Sēžammaisiem, kas darināti no mēbeļu auduma ir ārējais apvalks un iekšējais maiss, kas ir pielāgotas vieglākai pufa kopšanai. Ārējais apvalks ir noņemams, lai to varētu izmazgāt un granulu pildījums paliek iekšējā maisā.

 

Dubultais-ravejsledzis

Rāvējslēdzējs

 

       Sēžammaisi tiek aizdarīti ar dubulto rāvējslēdzēju. To mūsu rūpīgā šuvēja ir iestrādājusi tā, lai “kuģītis” atrastos dziļi sēžammaisa iekšpusē. Tas nozīmē, ka sēžammaisam ir dubulta aizsardzība, lai tie nevarētu nejauši atvērties.

 

Sēžammaisu pildījums-putupolistirola granulas

Sēžammaisu pildījums – putupolistirola granulas

 

        Viena no galvenajām sēžammaisu sastāvdaļām ir pildījums. Savus sēžammaisus pildām ar 3-5 mm lielām putupolistirola pērlītēm, kas ir labākais risinājums sēžammaisu piepildīšanai.
Par cik šīs granulas 90% sastāv no gaisa, ar laiku, lietojot pufu, tās “sasēžas”, kļūst mazākas. Tāpēc jebkurš sēžammaiss pēc kāda laika būs jāpapildina. Sēžammaisu pildījumu var iegādāties šeit.